У нашому житті все постійно змінюється. І темпи цих змін тільки зростають. Ми не в чому вже не можемо бути впевнені, крім речей вічних і непорушних в нашому уявленні. "Ні що не вічне під Місяцем", але і сам Місяць не є вічним. Останні дослідження показали, що і Місяць, і Земля і вся наша галактика зібралися "переїжджати". Як повідомляють російські ЗМІ, зміщення галактики не відіб'ється на земному житті.

Вчені заявили, що через п'ять мільярдів років Земля опиниться в іншій галактиці. Це відбудеться через злиття Чумацького Шляху і Андромеди. Фахівці з'ясували, що Земля неодмінно переміститься в іншу галактику, цей процес неминучий, оскільки Чумацький Шлях і Андромеда наближаються один до одного. Експерти підрахували, що злиття відбудеться через п'ять мільярдів років. Людству це нічим не загрожує: до того часу Сонце стане гігантських розмірів і спалить все живе на нашій планеті.

Є й інша точка зору. Деякі експерти припускають, що злиття може статися набагато раніше: завдяки чорній матерії навколо галактик гравітаційна сила буде збільшуватися, а процес злиття прискориться. У такому випадку Земля опиниться в іншій галактиці вже через два мільярди років. І в такому випадку все може пройти без наслідків для людства, оскільки шанс зіткнення космічних тіл невеликий.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, чим пахне космос

Популярні новини зараз

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Спритний українець побудував балкон розміром у дві квартири: рейдер зі шпателем

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Показати ще