Учені Монреальського національного інституту наукових досліджень з допомогою свого винаходу зроблять об'єкти невидимими для людського ока. Дослідники стверджують, що ключ до невидимості – в маніпулюванні світлом.

Вони назвали свій винахід спектральним плащем. Відомо, що він діє шляхом вибіркової передачі енергії між певними квітами світлової хвилі. Новітня технологія здатна змінити світловий промінь і замаскувати об'єкти від людського ока під певним кутом зору.

Це відкриття стало можливим завдяки властивостям зору людини. Адже він може сприймати далеко не всі частоти електромагнітного спектру.

"Візуально людина сприймає тільки взаємодія світлових променів та об'єктів, на яких вони відображаються. За допомогою спеціального оптичного фільтра, вчені змогли вирівняти частоту променя на вході в об'єкт будь-якого кольору, щоб він не відбивався і фактично став невидимим для людини", - пояснюють учені.

Популярні новини зараз

23-річний хлопець убив дівчинку-підлітка, щоб справити на неї враження, загинув і друг: "У неї навіть не було шансу пожити"

Арахамія, Кива, Тищенко: топ депутатів-прогульників Верховної Ради

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

70-річний тато не ховає двомісячну дитину вже тиждень: хоче "поселити" в могилу до бабусі

Показати ще

Так, предмет зеленого кольору відбиває зелене світло. Однак якщо за допомогою нової розробки зелене світло зробити синім, то після того, як він пройде через об'єкт, повернути у вихідне співвідношення кольорів, то предмет стане невидимим.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" одвічне протистояння меча і щита залишається двигуном розвитку військових технологій. На думку багатьох експертів, наступна велика війна буде вестися вже принципово іншими методами.

Безперспективність сьогоднішніх тактик наочно демонструють події в Сирії. Тим не менш, армії НАТО все-таки розробляють нові моделі спорядження для піхоти. Як повідомляє агентство Newsweek, турецьким інженерам вдалося розробити інноваційний матеріал, що дозволяє приховати бійця навіть від тепловізора і радара.