Як стверджує професор Гарварда та MIT Джордж Черч, люди будуть жити довше завдяки мобільним генетичним сканерам, свинячим органам, синтезованим клітинам мозку і багатьом іншим інноваціям, які зараз здаються нам недосяжними. Вчений прокоментував кожну із своїх гіпотез.

Про генетичний профіль в соцмережах


"Кожен буде мати можливість "читання" свого генома. А генетичні профілі будуть розміщуватися навіть у соцмережах, щоб запобігати зв'язок з небажаним партнером. Адже зараз близько 5% дітей народжуються із серйозними генетичними відхиленнями", - вважає Черч.

Про генетичний сканер

Популярні новини зараз
Поворознюк емоційно висловився щодо війни і особисто Володимиру путіну: "Х*йло ти кончене" Kalush після перемоги на "Євробаченні" вдруге підкорив серця українок своїми почуттями до дівчини: "Цей закоханий погляд" Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

"У майбутньому з допомогою компактного генетичного сканера ви зможете миттєво визначати, чи містить навколишнє середовище небезпечні для вас алергени або патогени", - розповідає вчений.

Про генномодифіковану сперму

"Стандартна медична практика при наявності в сім'ї генетичної мутації — аборт або ЕКО. У цьому сенсі геномодифікована сперма набагато безпечніше".


Про пересадку свинячих органів


Один із способів продовження життя — пересадка органів. Але людських на всіх не вистачить, тому донорами стануть свині. Їх органи будуть стійкі до раку і адаптовані до кріогенного заморожування", - переконує науковець.

Про синтезовані клітини мозку

"Ми навчилися створювати з стовбурових клітин мозкову тканину. Її можна буде використовувати для дослідження мутацій та впливу на мозок зовнішніх факторів, а також пересаджувати замість уражених ділянок мозку страждають хворобою Паркінсона або епілепсією".

Про ДНК-серверах

"У ДНК можна зберігати в мільйон разів більше даних, ніж на будь-яких сучасних носіях інформації. В майбутньому "биосерверы" будуть використовуватися частіше, ніж неорганічні або навіть гібридні системи", - упевнений Черч.

Знай.uа нагадує, що Apple об'єднала свої підрозділи штучного інтелекту в нову структуру, очолювану новим співробітником Джоном Джаннандреа, який раніше очолював Google у сфері ІІ.

Джаннандреа тепер буде відповідати за підрозділ машинного навчання Apple Siri і команду Core ML. Core ML - це API машинного навчання, запущений в минулому році Apple, для підтримки власних завдань AI і додатків і сервісів, орієнтованих на ШІ від сторонніх розробників для ефективної роботи на пристроях.