Канадський невролог опублікував у чотирьох не надто чесних наукових журналах статті про мідіхлоріани - вигадані мікроскопічні форми життя із "Зоряних війн".

За інформацією Science Alert, вчений у своїх текстах писав повну нісенітницю, поєднуючи наявну інформацію про мідіхлоріани із цитатами з Wikipedia про мітохондрії - елементи людської клітини.

"Ви коли-небудь чули про трагедію Дарта Плегіса? Не думаю. Це була легенда Сітхів. Дарт Плегіс був Темним Лордом Сітхів, настільки потужним і настільки мудрим, що міг використовувати Силу, щоб вплинути на мідіхлоріан", - уривок зі статті канадця, який підписався Лукасом Макджорджем.

Цікаво, що редакторам журналів достатньо було прописати у пошуковику прізвище автора, щоб зрозуміти, що він фейковий. Своїми "роботами" автор підтвердив безглуздість рецензування у журналах.

Популярні новини зараз

Під Хмельницьким потужний вибух розніс багатоповерхівку — десятки людей опинилися на вулиці

Під Львовом троє чоловіків скоїли звіряче вбивство – рушниці в руках і трупи в багажнику

Курс валют на 18 жовтня змусить українців п’ялити очі на лоба

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще

Мідіхлоріани вигадав автор "Зоряних війн" Джордж Лукас. За легендами, ця мікроскопічна форма є посередником між живими істотами та силою. Чим більше мідіхлоріанів має носій, тим сильніший його зв'язок із силою.

Як повідомляв портал "Знай.ua", студія Disney опублікувала відео зі знімальним процесом нових "Зоряних війн".