Всесвітня організація охорони здоров'я спільно з ООН представила щорічний звіт, в якому названо інфекцію, що несе найбільшу загрозу життю всього людства.

Як повідомляє Сlutch, вчені порівняли медичні дані та архіви 147 держав. Дослідники довели, що останні 40 років близько 19% населення вмирає від різних інфекцій. Однією з причин є те, що рівень медицинського обслуговування повільно, але вірно падає, а кількість людей, навпаки, невблаганно зростає.



Прийнято вважати, що ВІЛ - це найнебезпечніший вірус, від якого немає порятунку, а тому він найбільше косить людей. Однак доповідь доводить, що це не так. ВІЛ посідає лише третє місце в рейтингу смертоносних інфекцій. Друге місце вчені "подарували" туберкульозу, а ось лаври першості отримав гепатит. За останні роки кількість його "жертв" зросла на 22%, і головною причиною тому служить недостатність фінансування медустанов і постійне здорожчання вакцини. Додає масла у вогонь і часте незнання симптомів і в принципі такого захворювання: тільки 5% людей знають про те, що хворі, і проходять лікування.

Гепатит С: симптоми, діагностика, лікування

Популярні новини зараз
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що скоро нейромережа зможе діагностувати небезпечну хворобу швидше за лікарів.