Вчені з Німеччини, Нідерландів та Великої Британії зафіксували скорочення на три чверті кількості крилатих комах на території ФРН. Це загрожує екологічною катастрофою для усього людства.

Дослідники повідомили, що комахи відіграють велику роль у харчовому ланцюгу та запиленні рослин. Їхнє скорочення зафіксували у Німеччині, але ситуація така сама в усіх районах, де розвинене сільське господарство.

З 1989 року експерти збирали понад 1,5 тисячі проб комах за допомогою наметових пасток у 63 районах Німеччини. Їхня загальна вага за 27 років знизилась на 76%.

"Комахи становлять близько двох третин усього життя на Землі, і зараз ми спостерігаємо страхітливий спад. Здається, людство робить величезні ділянки землі непридатними для більшості форм життя і в даний час знаходиться на шляху до екологічного апокаліпсису. Якщо ми втратимо комах, тоді все помре", - заявив професор університету Сассекса Дейв Гулсон.

Популярні новини зараз

Головний санлікар України Кузін попередив про новий локдаун і третю хвилю ковіду - "Він не зникне"

Палкий коханець міцно застряг у своєї колишньої: ледве дихав та втрачав свідомість

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Найгарячіша медсестра світу підкорила Мексику голими сідницями в бікіні з ниточок

Показати ще

Дослідники зазначили, що комахи помирають через знищення людиною їхнього природного місця існування, використання пестицидів та глобальне потепління.

Як повідомляв портал "Знай.ua", спеціалісти з Гарвардського університету впевнені, що кінець світу настане через потужний спалах на Сонці.