По одній з версій кінець світу повинен має відбутися саме 23 вересня. В цей день Земля може зіткнутися з таємничою планетою Нібіру, в чому переконаний британський футурист і провісник Девід Мід.

Про це повідомляє Politeka. Теорію Девіда Міда підтверджують й дослідники Біблії, які посилаються на пророцтва Іоанна Богослова.

Приводом для передбачень кінця світу стала інформація про можливе існування планети вбивці –Нібіру. В 1976 році її опис знайшов письменник Захарія Сітчін в стародавніх текстах Вавилона і Шумеру. Орбіта Нібіру перетинає Сонячну систему раз в 3,6 тисяч років.

Девід Мід у книзі "Планета X – Прибуття 2017 року" припустив, що кінець світу настане в жовтні 2017 року. Але після кількох потужних ураганів в США і Центральній Америці, землетрусу в Мексиці і сонячного затемнення 21 серпня він переніс дату. На його думку, 23 вересня Земля і Нібіру зблизяться на мінімальну відстань.

Слова Міда збігаються з розрахунками ченців-бенедиктинців. Вони знайшли знаки про наближення катастрофи в в біблійній книзі Іоанна Богослова "Апокаліпсис". Апостол описав астрономічний феномен, який має відбутися 23 вересня й ознаменує кінець світу. В цей день Місяць, сузір’я Діви і Лева, а також Меркурій, Венера і Марс утворюють корону. Саме це й стане провісником глобальної катастрофи.

Популярні новини зараз

У Харкові вшанували пам'ять загиблих в авіакатастрофі АН-26 під Чугуєвом: квіти, сльози і сотні небайдужих

Ексчоловік Ані Лорак Мурат Налчаджіоглу одружується, поки колишня святкує 7 річницю: як виглядає його наречена

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Астрофізики з США Джон Матіс і Даніель Уітмар сім років тому припустили, що за орбітою Плутона розміщений величезний об'єкт, який перевищує за розмірами Юпітер.

У 2016 році астрономи Майкл Браун і Костянтин Батигін з Каліфорнійського технологічного інституту навели власні докази існування гігантської планети в Сонячній системі. Вони також вважають, що вона розташована за орбітою Плутона. Але їм поки не вдалося розгледіти її в телескоп.

За розрахунками астрономів, маса "Планети X" в 10 разів перевищувати масу Землі.

В NASA ж спростовують прогноз кінця світу на 23 вересня. Фахівці заспокоїли людство, та заявили, що Нібіру не загрожує нашій планеті. Причина в тому, що вона розташована на дуже великій відстані від Сонця, яка в 20 разів перевершує дистанцію між зіркою та Нептуном. Нібіру наразі неможливо побачити навіть у найпотужніші сучасні телескопи.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, біблійські теоретики на основі вивчення священних текстів встановили дату апокаліпсису.