З 1950 року було створено понад 9 мільярдів тонн пластику, і велика частина досі знаходиться навколо.

Нове дослідження, яке включало моніторинг глобального виробництва і розподілу пластмас показало, що ще 2 мільярди тонн створеного пластику використовується. Сім мільярдів тонн знаходяться на Землі, як сміття на звалищах або в навколишньому середовищі, включаючи океани, де він був виявлений всередині китів і животах мертвих морських птахів, які приймали його за їжу.

Невелика кількість пластику знищується сміттєспалювальних установках. Незважаючи на той факт, що пластик стає майже непорушними горами сміття на суші і закрученими вихорами сміття у відкритому морі, люди продовжують збільшувати його обсяг. У дослідженні говориться, що половина одноразово використаного пластика була створена за останні 30 років.

Популярні новини зараз

Пенсіонери зможуть освоїти діджитал-професії: бабуся створить сайт, а дідусь налаштує рекламу

Галкін сумує про 11 невинно вбитих дітей: "Загинули при нападі... співчуття"

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Показати ще

Самий прибутковий ринок пластика - це упаковка. При переробці він може бути у вигляді пляшки з водою, контейнера для ланчу, морозива або чашки з одноразової трубочкою.

"Якщо поточні тенденції продовжаться, дослідники передбачають, що до 2050 року в навколишньому середовищі буде викинуто понад 13 мільярдів тонн пластику", - йдеться в заяві Американської асоціації розвитку науки.

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, що google запідозрили у плагіаті.