Глава Департаменту протидії наркозлочинності НПУ Ілля Ківа заявив, що співробітники правоохоронних органів заслуговують того, щоб їх називали "мусорами".

Про це Ківа сказав в зверненні до студентів Дніпропетровського Національного університету ім. Олеся Гончара.

На відеозапису виступу чиновника, опублікованому на YouTube-каналі Rostyslav Petrakov, чітко чутно як він говорить наступне:

"Укореніле... закореніле слово "мусор", хочеться, щоб воно змінилося у вашій свідомості. Я прекрасно знаю: я ж точно так же ріс, точно так же формувався, я знаю відносини, і я знаю, чому їх так назвали. Адже в даному випадку - називають так, як заслуговують".

Читайте також: Скандального наркокопа почесно нагородили зброєю (фото)

Популярні новини зараз
Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн Експерт заявив, коли ЗСУ піде у контрнаступ: "Незабаром буде..." Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу
Показати ще

Ківа назвав студентів університету "майбутнім країни", яку, на його думку, "всі втомилися змивати в унітаз".

"Якщо ми не хочемо заробляти гроші, а хочемо будувати ... а повірте, правоохоронна система дуже важко, але частково вона змінюється", - додав чиновник.