У щоденних турботах люди часто ігнорують деякі сигнали організму, списуючи все на втому, так би мовити, вранці все пройде. Проте медики радять звертати увагу на конкретні симптоми, щоб не отримати серйозних проблем. Деякі хвороби очей починаються саме з таких "незначних" симптомів. Лікарі розповіли, що може сигналізувати про проблеми із зором.

"Туман" перед очима

"Туман" перед очима може говорити про те, що в людини починаються розвиватися катаракта чи глаукома, або ж з'являються проблеми із судинами сітківки чи хвороби рогівки. Варто звернутися до офтальмологів якомога раніше, щоб не довелося все коригувати хірургічним шляхом.

Особливо на пелену перед очима варто звертати увагу людям за 40 років.


Популярні новини зараз
Анджеліна Джолі після візиту в Україну одяглася в чорне і попрощалася зі старшою донькою: "Я розплачусь, якщо буду..." ЗСУ обіцяють платити за кожного спійманого окупанта: найсильніше потрібні злочинці Кадирова Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Світлобоязнь

Такий ефект може виникнути через якусь інфекцію чи травми. Не слід сприймати непереносимість яскравого світла невинним симптомом, адже це може сигналізувати також про початок розвитку глаукоми.

Сліпі плями

Якщо подібний ефект виникає, коли людина наприклад різко встала, чи прокинулась вранці та ще не звикла до яскравого світла, це не страшно. Проте якщо це триває більше 3-х хвилин, варто проконсультуватися з лікарем. Це може говорити про наявність і інших захворювань, які не пов’язані із зором.

Скільки пальців

Якщо ви помітили, що предмети ніби подвоюються, а картинка виглядає дещо розмитою, та дещо порушується хода, це також сигнал, що слід негайно звернутися до лікарів. Ці симптоми можуть вказувати на ранню стадію розсіяного склерозу чи отруєння. Також такі симптоми виникають при пухлинах мозку та порушенні кровообігу.


Сліпота на кілька годин

Якщо протягом кількох годин людина перестає бачити, це може говорити про те, що є порушення центральної артерії сітківки. Якщо негайно не звернутися до спеціалістів, людина може втратити зір назавжди, оскільки без кровопостачання сітківка може "загинути" дуже швидко, і її не врятувати.Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", використання лінз неналежним чином може призвести до серйозних проблем із очима.