Відомий сервіс допоміг виявити на землі постійного холоду незвичайну знахідку. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

У різний час вчені всього світу намагалися виявити в Антарктиді сліди стародавніх цивілізацій. Але істотних доказів для гучної заяви не завжди вистачало. А завдяки популярному у всьому світі сервісу Google Earth наукові співробітники можуть наблизитися до вирішення цього питання. Активні користувачі сервісу знайшли на теренах все ще недостатньо добре вивченого материка таємничу піраміду.

Світові наукові світила припускають, що древня споруда сотні років ховалася за величезними шарами льоду, які в деяких місцях досягають рекордної позначки в дві тисячі метрів. Завдяки такому крижаного панцира піраміда змогла зберегтися до наших днів, не будучи виявленим набагато раніше.

За однією з версій, причиною для того, що незвичайна будова здалося світу, є глобальне потепління. Саме воно призвело до масового танення льодовиків в цьому районі.

Первинний аналіз споруди був проведений Гремом Милсоном, який є автором дослідження зазначеної місцевості. Фахівець стверджує, що йому вдалося зробити те, в чому його колеги по науковому цеху зазнали невдачі. Він знайшов прямий доказ існування якоїсь давньої цивілізації, про яку раніше світове співтовариство навіть не підозрювало.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

На отриманих знімках знайдений об'єкт дійсно виглядає дивно, нагадуючи таємничі піраміди, про яких складали легенди кілька століть тому прихильники містичних ідей.

Проблема полягає в тому, що передбачувана споруда, яка дійсно може виявитися плодом роботи рук людських, досі майже на половину вкритий крижаною кіркою. З-за цього неможливо чітко розглянути її контури, щоб переконатися у вірності гіпотези.

Але навіть в такому положенні об'єкт вражає своїми величними розмірами. За попередніми підрахунками, розміри будови перевищує відому піраміду Гіза. Антарктична знахідка виявилася набагато вище свого єгипетського побратима.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" фахівці заявили, що навіть якщо людство зможе зафіксувати сигнал інопланетян, цивілізація, яка відправила його, може просто не зуміти прийняти відповідь землян. До моменту отримання сигналу істоти виявляться мертві.