Ця весна дуже багата знахідками для вчених і дослідників. Зовсім нещодавно виявили гігантські вири в океані, походження яких досі залишається загадкою, а зараз, під розтанувшими льодами Антарктиди, знайшли міст і шосе. Відразу було складно впізнати утворення, але, якщо подивитися уважніше, на гірській місцевості Південного полюса, можна помітити якусь дорогу.

Цю інформацію повідомляє Російський Діалог.

Конспіролог зазначив, що довжина шосе дорівнює приблизно половині милі. З одного боку дороги можна помітити арку "під міст".

Фахівці вузького спрямування, використовуючи сервіс Google Earth вже не вперше знаходять щось таємниче і загадкове на території Антарктиди.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", сто років – це ціле життя для людини, для планети, наприклад, цей період, як для нас один день. Однак людська діяльність ставить все з ніг на голову. В останні роки крижаний континент став танути з рекордною швидкістю. До цього Антарктида була покрита снігом останні 50 мільйонів років.

Популярні новини зараз

Всі образи Насті Каменських з шоу "Маска" показали в мережі: від міні до глибоких декольте

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

"Остапчук псує всю картину": Дзідзьо з Поляковою показали закулісся шоу "Маска"

"Холостяк" Заливако вперше побачить дівчат без тонни макіяжу: "Я офігів!"

Показати ще

Також портал повідомляв про те, що під масивним крижаним панциром в Антарктиді вчені виявили аномалію, від неї виходять потужні гравітаційні імпульси. Уфологи стверджують, що дане явище загрожує Землі апокаліпсисом. Зона з аномальним явищем виявлена на території Землі Уїлкса (Східна Антарктида).

Також нагадаємо, що в YouTube триває навала відео про подорожі. Відомий видеоблогер Зомбі Чез знайшов 10 місць, де ще взагалі ніхто не був. А ми думали, що людство вже відкрило все на світі! Виявляється, що ні.

“Зараз, коли практично кожен куточок Землі вивчений, людство починає досліджувати космос і глибини океану. Однак деякі якщо не білі, то як мінімум сірі плями на карті планети ще залишилися. Отже, якщо ви хочете відчути себе першовідкривачем, то ось десятка найменш досліджених місць на Землі, куди вам варто було б вирушити", - говорить Чез.