Супутник Лунцзян-2 вийшов на орбіту Місяця минулого місяця. Тепер же він надіслав свої перші тестові знімки.

Новий китайський супутник Лунцзян-2, який вийшов на орбіту Місяця минулого місяця, надіслав свої перші тестові фотографії. На одному з цих знімків зображена Земля. Фотографії були опубліковані на Twitter-сторінці Andrew Енэс.

Відомо, що китайці виробили 21 травня запуск двох супутників-близнюків - Лунцзян-1 і Лунцзян-2. Однак перший, по всій видимості, загубився десь на далекій орбіті нашої планети.

"Знай.uа" нагадує, що помітили НЛО над будинком прем'єр-міністра Індії Нарендра Моді.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Показати ще

Про це повідомили нещодавно закордонні ЗМІ.

Так, стало відомо, що 67-річний Нарендра Моді був вражений, коли дізнався, що над його хатою 7 червня поточного року пролетів непізнаний об'єкт, який є імовірно інопланетного походження.

Відомо, що в той час індійський прем'єр-міністр Нарендра Моді знаходиться в Чхаттісгарх і особисто не бачив НЛО на території свого маєтку.
Відразу ж після того, як НЛО був помічений, офіційні особи спецзахисту викликали поліцію.

Національна оперативна група безпеки, Центральні сили промислової безпеки (СМССБ), адміністрація аеропорту Делі і представники контролю повітряного руху також негайно вступили в дію. Однак до того часу НЛО вже зник з очей.

Вчені розробили потенційний план, який дозволить людству незабаром зустрітися з прибульцями. Для цього уфологам знадобиться ДНК, яке заманить гуманоїдів на Землю.

Професор з Університету Тон Дук Тханг у В'єтнамі Деніел Хелман запропонував ідею на Міжнародній конференції з розвитку космосу в Лос-Анджелесі, яка полягає в тому, що інопланетяни можуть прибути на Землю тільки за чимось цінним.

І оскільки людські технології не так досконалі, як у інопланетян, люди можуть запропонувати своє ДНК, яке може зацікавити гуманоїдів.