Неймовірно! Ці два продукти ефективно омолоджують

поділитись
Секрет довголіття та краси не лише доступний, а й смачний

Усі хочуть бути молодими та виглядати чудово якомога довше. Люди здавна шукають рецепт довголіття. А от вчені заявляють, що цей рецепт дуже простий і продукти, які ефективно омолоджують, є чи не на кожній кухні.

Дослідники стверджують, що чорний шоколад та червоне вино здатні подарувати людині молодість та красу без зайвих зусиль. В червоному вині та шоколаді містяться флавоноїди ресвератроли – це речовина, яка омолоджує старі клітини в організмі.

Під час експериментів, вчені обробляли аналогами ресвератрола старі клітини. В результаті, вони помітили значне поліпшення і омолодження клітин. Дослідники сподіваються, що в майбутньому це відкриття зробить прорив в процесі уповільнення старіння.

Крім того, доведено, що шоколад покращує настрій завдяки ендорфінам, що містяться у ньому, а також є гарною профілактикою серцево-судинних проблем та знижує ризик інсульту.

Однак медики застерігають, що ці продукти, хоч і мають чудодійну силу,однак їх варто вживати в помірній кількості.

Дивіться, як сповільнити старіння судин

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", медики склали список продуктів, які убивають нашу молодість, тому варто переглянути меню та відмовитись від певних гастрономічних звичок.

Автор матеріалу: 
Ирина Дождева
Теги: 
вино, шоколад, молодість, рецепт
Вибір редакції, Світ
20.07.2018
Канадські вчені своїм винаходом приголомшили навіть колег
0
0
06:44 20.07.2018
Стародавня істота відмінно збереглася в бурштині
0
0
06:22 20.07.2018
Вчені розповіли, скільки потрібно сміятися, щоб жити довше
0
0
06:21 19.07.2018
Це сама дивна планета в нашій галактиці
0
0
16:15 18.07.2018