Як повідомляють американські ЗМІ, створено новий додаток, який здатний виявити сексизм у фільмах. Він отримав назву StoryFit і в його основу покладено штучний інтелект. На даний момент, нейромережа вже змогла виявити наявність гендерних стереотипів у 2000 голлівудських фільмів.

Після проведення навчання та обробки мови, штучного інтелекту було поставлено завдання проаналізувати понад 2000 кінофільмів, знятих Голлівудом. У 85% кінострічок нейромережа визначила, наявність мовчазних або сильно згідливих жіночих персонажів. Крім того, додатком було запропоновано вивчити навіть ті фільми, які були номіновані на нагороду "Оскар". За результатами дослідження виявилося, що в 96% жіночих сцен було обговорення чоловіків.

Штучний інтелект вже зараз здатний аналізувати різні сцени і героїв. Однак у деяких випадках трапляються і казуси. Наприклад, додаток для розпізнавання осіб від Microsoft не завжди здатне розпізнати темношкірих жінок, що не може не образити темношкірих людей.

Популярні новини зараз
"Може бахнути прямо там": Олексій Резніков сумнівається в ефективності простроченої ядерної зброї росії Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." Микола Тищенко спробував розмінувати авто палицею, українці попадали від сміху: "УБД забезпечено, Тор Лякливий" На Новий рік без "Олів'є": ціни на курячі яйця злетіли до небес, тепер тільки буряки з часником
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що на контрольно-пропускному пункті на околиці Пекіна місцева поліція буде перевіряти новий інструмент безпеки: розумні окуляри, які можуть миттєво фіксувати риси обличчя, реєстраційні знаки автомобілів, і зіставляти їх з базою даної підозрюваних в режимі реального часу.