Жителі Великобританії в черговий раз стали свідками інопланетного об'єкта, який завис в повітрі, а після чого буквально розчинився в небі. Однак очевидцям вдалося зняти на камеру загадковий об'єкт з космосу.

Один з очевидців, який побажав залишатися анонімним, розповів, як на території Великобританії 7 травня помітив в небі НЛО. За словами чоловіка, він посувався на своєму автомобілі, коли несподівано помітив у небі блискучий об'єкт. Спочатку очевидець подумав, що побачив повітряна куля, однак об'єкт дивно пересувався і був незвичайної форми.

За словами чоловіка, НЛО був білий і мав циліндричну форму, при цьому у об'єкту не було ні вікон, ні крил. Також очевидець зауважив, що корабель прибульців не тільки відбивав, а й випромінював світло з поверхні.

Раніше "Знай. uа" писав про те, що латвійським вченим вдалося зняти на відео високошвидкісний НЛО, який пролітав над морем в сильну грозу. Відеоролик відразу ж став активно набирати популярність на YouTube, викликавши бурю емоцій користувачів мережі.

Популярні новини зараз

Дзідзьо востаннє відповів на докори Slavia після розлучення: "Так любили, а потім розпинають"

Бюджет-2022: Рада ухвалила найважливіший документ, хто з депутатів його не підтримав

Рома Свечкоренко повернувся до Злати Огнєвіч обманом: на шоу "Холостячка" трапилася афера століття з розлученням

Михайло Поплавський задзвенів бубонцями й показав свій солодкий плід: "Вже в очікуванні"

Показати ще