Останнім часом біткоини не сходять зі сторінок новинних видань. Ентузіасти облаштовують підпільні ферми, а уряди намагаються взяти процес під контроль. Однак, лауреат Нобелівської премії з економіки 2008 року Пол Кругман вважає значення і потенціал криптовалют занадто перебільшеними. Сам же біткоин здається нобелівському лауреату не стабільним, передає Дзеркало Тижня.

"Будь-які кріптовалюти — це бульбашки. Причому дуже нестабільні. На мій погляд, долар ще довго буде універсальною світовою валютою, незважаючи на виклики, які періодично трапляються. І що головне, я не бачу йому альтернатив... Але якщо такі альтернативи з'являться, це не буде проблемою. Насправді абсолютно не важливо, яка саме валюта відіграє роль універсальної. Що б не сталося, це зміна не буде різкою і травмуючою, процес "переходу влади" буде поступовим, тривалим і практично непомітним для людей", - підкреслив економіст.

При цьому, на думку Кругмана, Україні з її надмірно доларизованою економікою слід докладати більше зусиль до зміцнення гривні, оскільки недовіра до національної валюти всередині країни також впливає на стабільність національної економіки.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про наміри Індії запровадити власну кріптовалюту

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська винайшла машину часу і показала червону шапочку: "Мені п'ять"

ПриватБанк закриває відділення по всій Україні: "Викликало хвилю обурення"

Злата Огнєвіч завила від самотності напередодні 8-го березня: "Хочу мужика"

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Показати ще