На думку нобелівського лауреата доктора Раджендра К. Пачаурі, людству доведеться вдвічі скоротити кількість шкідливих викидів в атмосферу вже 2050 році. Ймовірно, для цього громадянам доведеться приборкати своє споживання. Новий одяг, м'ясо та автотранспорт ведуть до глобального потепління. А значить, від них доведеться відмовитися, повідомляють Факти, ICTV.

«Зміни клімату будуть породжувати конфлікти. В Європі проблема біженців дуже велика. І кліматичні зміни тільки її загострять. Дональд Трамп, який вийшов з міжнародного кліматичного угоди, як би підтверджує, що більшість людей проблеми клімату не турбують.

Для всього світу було б краще, якщо б країни мали більш або менш однаковий рівень, не тільки з точки зору багатства і доходів, але і з точки зору можливостей. Важливо розуміти, що наслідки кліматичних змін не однакові для всіх країн. Вони набагато важче для бідних, ніж для тих, хто багатий і процвітає.

Наприклад, у розвинених країнах подача води на віддалені відстані здійснюється з допомогою водопроводу. Бідні громади і жителі країн, що розвиваються, не мають централізованого водопостачання, залежать від джерел води, які знаходяться поруч. У випадку її нестачі для сільського господарства, доходи людей знижуються. Іноді води не вистачає навіть для пиття», – вважає доктор Пачаурі.

Популярні новини зараз
Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Розписуватися буде не потрібно: коли повістка вважатиметься врученою Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити
Показати ще

Нобелівський лауреат запустив рух Protect Our Planet (Захисти нашу планету). Його рушійною силою стане молодь з усього світу.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про підйом рівня світового океану