Американський вчений-фізик японського походження Мітіо Каку (Michio Kaku) вважає, що ми на порозі відкриття нових технологій, які "ще глибше досліджують планети і зірки" і наблизять нас до встановлення контактів з інопланетним розумом.

“Ставлю чашку кави, що до 2035 року у нас будуть докази інопланетного життя, – погоджується з ним Сет Шостак (Seth Shostak), американський астроном. Співробітник Інституту SETI. – Я налаштований оптимістично і відчуваю, що ми знаходимося на порозі вивчення чогось дійсно революційного".

Ґрунтуючись на своїх дослідженнях, вчені вважають, що у інопланетян повинні бути необхідні три функції:

1.У інопланетян, як і у людей, має бути стереозображення, що дозволяє очам порівнювати зображення і відслідковувати відстань – необхідну особливість у хижаків, що полюють і відстежують свою здобич. “Ймовірно, інтелектуальні інопланетяни в космосі будуть відбуватися від хижаків, які полювали за своєю їжею, – пише Каку. – Це не обов'язково означає, що вони будуть агресивними, але це означає, що їх предки давно могли бути хижаками".

Популярні новини зараз

Александров Пікалов з "95 Кварталу" показав дорослого сина: став улюбленим футболістом батька

"Вагітний" животик Тіни Кароль розбурхав українців: "Як сумно"

Новою "обраницею" Узєлкова після розлучення з Боржемською стала багатодітна фітнес-мама: "Плакала і принижувалася"

Вчителі показали найсмішніші відповіді школярів на ЗНО-2021: "Китай заснував локшину"

Показати ще

2.У інопланетян повинно бути подобу пальців або хапальних придатків, необхідних для полювання на здобич і створення інструментів.

3.Їм також буде потрібно мова, для передачі інформації з покоління в покоління.

А якщо ж інопланетне розумна життя зародилося на засніжених супутниках (наприклад, супутник Юпітера – Європа), тоді вигляд буде водним. На Землі схожий кандидат, це восьминіг.

Раніше повідомлялося, що довгі роки уфологи не могли знайти відповідь, куди найчастіше в Шотландії прилітають НЛО і чому в сільській місцевості зникають не тільки тварини, але й люди. Нещодавно фахівці знайшли те саме аномальне місце, де загадковим чином зникають люди.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що НЛО налякав ціле місто світловим шоу.