Міністерство охорони здоров'я Об'єднаних Арабських Еміратів має намір створити перший у світі госпіталь в космосі.

Лікувальний заклад під назвою Emirates Space Hospital буде частиною національної космічної програми ОАЕ.

"Космонавтам будуть надавати медичне лікування в космосі, але воно буде контролюватися на Землі за допомогою нанотехнологій. Телемедицина не буде використовуватися тільки у госпіталях, вона буде застосовуватися і в космосі", - розповіла лікар Култхум аль-Белуші.

За її словами, проект запустять з початком місії ОАЕ на Марсі 2020 року. Спочатку прототип космічного госпіталю побудують на Землі.

Популярні новини зараз
Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками Банки встановили ліміти на зняття грошей Ухилянтів порадували нововведеннями: без візиту до ТЦК і суттєва знижка
Показати ще

Умови на Марсі зараз не сприяють майбутній його колонізації. Однак у минулому Червона планета мала комфортніше середовище і стійку атмосферу, яка руйнувалася через пилові бурі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що астрономи придумали, як знайти життя в космосі.