Міжнародна група вчених з Мічиганського університету провела серію досліджень, в результаті яких дійшла висновку, що окрема категорія продуктів провокує збільшення концентрації холестерину, що збільшує стовбурові клітини в кишечнику. Це пряма дорога до розвитку злоякісних пухлин.У дослідженні вчені використовували генетично модифікованих мишей зі зміненим геном, який кодує фермент Lpcat3. Даний білок контролює синтез фосфоліпідів, з яких складається клітинна мембрана. В ході дослідження з'ясувалося, що збільшення концентрації холестерину проводить росту і поділу стовбурових клітин в тканинах кишечника.Дефектні стовбурові клітини, які починають безконтрольно ділитися, є основною причиною розвитку раку. Тим самим холестерин є причиною не тільки потовщення клітин товстого кишечника, але також пов'язаний і зі швидким зростанням пухлин в цих же тканинах. Чи впливає холестерин на розвиток інших форм раку, поки не відомо.

Популярні новини зараз

Бігус заявив, що надав неправдиву інформацію про знайдені у Ківи золоті злитки

Трініті постарішала, а у Нео додалося сивого волосся: як змінилися Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс з часів першої "Матриці"

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що медики розповіли про простий рецепт напою, здатного впоратися з онкологією.