Свою останню роботу про існування паралельних всесвітів британський астрофізик Стівен Гокінг віддав у науковий журнал Journal of High-Energy Physics всього за 10 днів до смерті.

Про це повідомляє ua.news.

Гокінг і астрофізик Джеймс Хартл вважали, що у результаті Великого вибуху створилось безліч всесвітів, які можуть значно відрізнятися від нашого.

В останній роботі Гокінг спільно з професором Томасом Хертогом розвивають ідею Мультисвітів, намагаючись пояснити, як зрозуміти, у якому із них ми знаходимося.

Популярні новини зараз

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

Показати ще

Хертог розповів, що була створена теорія, згідно якої у паралельних всесвітах діють такі ж закони фізики, з чого випливає, що до них можна застосовувати усі висновки, які ми робимо у цьому Всесвіті. Професор вважає, що саме ці ідеї допоможуть науці оформити повну теорію виникнення Всесвіту.

Смерть найсвітлішого розуму сучасності

Нагадаємо, британський фізик-теоретик Стівен Гокінг помер на 77 році життя 14 березня цього року. Понад 50 років вчений боровся з важкою хворобою. Ще в роки студенства майбутньому науковцю поставили старшний діагноз. Лікарі робили невтішні прогнози та давали всього два-три роки на життя. Проте чоловік показав справжню жагу до життя, і не дивлячись на своє положення, зробив немало відкриттів та неабиякий внесок у розвиток науки в цілому.

Як раніше повідомляв "Знай.ua", важливу роль у житті Стівена Хокінга відіграли дві жінки. Вони обидві були його законними дружинами. Перша дружина що її вразили відкрита посмішка і великі очі майбутнього генія - встояти не змогла. А поставлений її коханому діагноз тоді не здавався їй таким страшним. У 1965 році 21-річна Джейн і 23-річний Стівен одружилися.