Вчені з США проаналізували рівень життя в різних країнах світу і змогли з'ясувати, яке місце на Землі є найбезпечнішим на сьогоднішній день. Саме в цій країні висока середня тривалість життя і низький рівень злочинності.

Американські дослідники прийшли до висновку, що найбезпечнішим місцем на Землі є саме Ісландія, яка входить в топ самих екологічно чистих країн. Дана країна залучить тих людей, які бояться померти від онкологічних захворювань. Саме Ісландія серед всіх країн посідає перше місце по індексу миролюбності. За статистикою за 2017 рік, країна є найбезпечнішим куточком на Землі.

Ісландія об'єднала в собі всі самі необхідні критерії, а саме низький рівень захворюваності, відсутність стихійних катаклізмів, чисте повітря, низький рівень злочинності і високий показник середньої тривалості життя. Жителі Ісландії за останні 500 років вважаються найщасливішими людьми на Землі.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Іраклі Макацарія зізнався, навіщо крутить роман з 19-річною: "Порадійте за мене..."

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Показати ще

Раніше повідомлялося, що експерт в області геології Христина Гачес в ході наукового дослідження зробила висновок, що підвищення рівня солоності річок і озер в містах відбувається із-за масового застосування дорожньої солі. Зокрема, в США по дорогах поширюється більше 10 мільйонів тонн хімікатів щорічно.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що глобальні зміни клімату на планеті не тільки загрожують всьому живому, але і негативно позначаться і на політичній карті світу. Останнім часом все частіше екологічні питання стають каталізатором конфліктів між країнами.