Засмага для дітей є скоріш шкідливою, ніж корисною. Діти через незрілість захисних механізмів шкіри сприйнятливі до шкідливої дії ультрафіолету.

Про це розповів Євген Комаровський на своєму сайті. За словами лікаря, шкіра грає важливу роль в імунній реакції організму. А надмірний вплив УФ-випромінювання, особливо в ранньому дитячому віці, може призвести до зниження ефективності імунної системи.

Педіатр пояснив, що діти через незрілість захисних механізмів шкіри більш сприйнятливі, ніж дорослі до ДНК-шкідливої дії ультрафіолету - у них більш тонкий роговий шар і велика площа поверхні по відношенню до маси тіла.

Комаровський дав кілька важливих порад для батьків, як захистити дітей від надмірного впливу сонця.

1. Сонячні опіки надзвичайно небезпечні для дітей до 6 місяців, тому їм не можна бути на відкритому повітрі без захисту.

Популярні новини зараз
Чи забере Україна Крим? Тарологиня розповіла, що загрожує Володимиру Зеленському: "Все піде не так, як комусь хочеться" Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші
Показати ще

2. Немовлят слід тримати подалі від прямих сонячних променів.

3. Якщо ваша дитина трохи старша, то слід контролювати час її перебування на відкритому повітрі. Необхідно уникати періодів пікового впливу сонця – між 12:00 і 15:00.

4. Щоб захистити шкіру дитини від надмірного сонця, слід використовувати легкий одяг і капелюхи з широкими полями.

5. Краще віддавати перевагу відвідуванню затінених ігрових майданчиків.

6. Для немовлят і дітей молодшого дошкільного віку необхідно використовувати сонцезахисні креми з найбільш високим фактором захисту від сонця, гіпоалергенні і без активних компонентів, що проникають в шкіру.

Як повідомляв портал "Знай.ua", педіатр Євген Комаровський розповів, що потрібно знати батькам, відправляючись у відпустку з дітьми.