Пентагон опублікував засекречені кадри з НЛО: відео

поділитись
Головна таємниця космосу опинилася у відкритому доступі

У 2015 році один з пілотів на борту авіалайнера, що належить американським ВПС, відобразив непізнаний літаючий об'єкт, який на величезній швидкості рухався в чіткому напрямку. Відео цієї події потрапило на YouTube і отримало величезну популярність серед користувачів мережі.

 

Подивіться відео з НЛО:

На відеохостингу YouTube з'явився відеоролик, на якому зображений НЛО, що рухається з колосальною швидкістю в строго заданому напрямку. Протягом трьох років цей відеозапис не піддавалася розголосу у зв'язку з суворою секретністю. Однак, представники Пентагону розсекретили дане відео, помістивши його у відкритий доступ. На кадрах видно, що об'єкт невизначеної структури рухався із досить значною швидкістю на невеликій висоті, дотримуючись строго визначеному напрямку.

 

Біла точка рухалася так швидко, що пілот ледве зумів захопити її за допомогою високоточного обладнання. Нагадаємо, даний матеріал не є першим доказом існування НЛО, так як в Мережі нерідко зустрічаються випадки, коли пілоти літаків привертали увагу інопланетян.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що зовсім недавно сторінки американських Інтернет-користувачів стали наповнюватися фото і відео яскраво освітленого неба і криками переляканих жителів. Багато стали повідомляти, що бачать перед собою щось, схоже на НЛО. Відповідно до звітів управлінь, займають контролем військової та цивільної авіації, ніяких сторонніх або дивних літаючих об'єктів вони не виявили.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, розробка, дослідження
Вчені дадуть відповідь на запитання мільйонів людей
0
0
10:21 19.06.2018
Вченим із США і Австралії вдалося відкрити нові планети
0
0
08:24 19.06.2018
Сенсаційні звіти розкопок були представлені на науковій конференції
0
0
06:48 19.06.2018
На дні Дніпра виявили сенсаційний артефакт
0
0
20:30 18.06.2018
Американські вчені знайшли ще одно дуже корисну властивість вітаміну D
0
0
13:26 18.06.2018