Досвідчені сексологи з'ясували важливі фактори, які сильно впливають на якість сексуального життя, можуть значно підвести партнерів у ліжку. Про це повідомляють ЗМІ.

В першу чергу – фізична активність. Для якості сексу необхідна хороша фізична підготовка. Фахівці рекомендують регулярно відвідувати тренажерний зал або робити зарядку вранці.

Другий чинник - шкідливі звички, як вживання алкоголю і куріння, які також знижують сексуальну активність партнерів.

Також вчені запевняють, що для хорошого сексу необхідно правильно харчуватися, так як метаболізм впливає на сексуальну активність.

Популярні новини зараз
Оборона Києва підготовлена до нового нападу: у військовій адміністрації прорахували путіна на 10 кроків вперед Ірина Федишин показала найсильнішу зброю, яка здатна врятувати військових з "Азовсталі": "Віримо у чудо" Олімпійська чемпіонка змінила гвинтівку для біатлону на автомат заради України: "Стоятиму до кінця" Автор "Квартал 95" Валерій Жидков зізнався у власному безсиллі: довелося проміняти квартиру на вагон під землею
Показати ще

Четвертим пунктом сексологи відзначили якість сну – необхідно висипатись, так як сон менше п'яти годин може призвести до низької виробці тестостерону у чоловіків, який відповідає за лібідо.

І останній фактор – важливо виключити всі захворювання, в тому числі і гінекологічні.

Нагадаємо, не так давно, після численних досліджень вчені дійшли висновку, що інтимному статевому акту можливо знайти заміну. Як відзначають фахівці, чоловіки і жінки замінюють секс різними речами, часом, навіть не найзвичайнішими.

Як з'ясувалося, досвідчені сексологи вирішили провести дослідження спільно з неврологами для з'ясування питання, що відноситься до інтимної сфери. Експерти проаналізували дані, отримані в ході сканування головного мозку людини, за допомогою магнітно-резонансного томографа і визначили, які зони активізуються під час сексу.

Крім того, бажати пристрасних стосунків нормально для будь-якої пари. З часом кожен із партнерів спостерігає згасання романтики у відносинах, але це ще не привід шукати яскравих вражень з кимось іншим.

У довгострокових відносинах часто спостерігається скорочення різноманітності в інтимі і зменшення пристрасті. Для того, щоб сексуальне життя не було прісним, потрібно прислухатися до кількох порад і ввести їх в свою повсякденність.

Дивіться сюжет про психологію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", ведучу КремльТБ хочуть звільнити за безсоромне фото.