У короткому кадрі показаний дивовижний об'єкт виглядає як прозора плазмовий кулю з істотою або інопланетянином, що знаходяться всередині м'яча. Подібні сфери вчені фіксують не перший раз, але природу їх походження поки пояснити не можуть.

Подивіться унікальне відео з НЛО:

Раніше повідомлялося, що британський фізик і популяризатор науки Стівен Хокінг у програмі StarTalk відповів на питання про те, що було до Великого вибуху і появи Всесвіту. "Нічого не було", — сказав Хокінг. Пославшись на загальну теорію відносності Ейнштейна, він пояснив, що, згідно з нею, простір і час формують просторово-часовий континуум, що деформується під впливом маси і енергії. Він пояснив, що дотримується евклідова підходу до квантової гравітації. За його словами, вони з американським фізиком Джеймсом Хартлі сформулювали допущення про відсутність кордонів, згідно з яким гранична умова Всесвіту в тому, що у неї відсутні кордони.

Популярні новини зараз

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

Таким чином, за словами Хокінга, початок Всесвіту можна представити у вигляді Південного полюса Землі — як точку, в якій діють звичайні закони фізики.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що гігантські трикутні непізнані об'єкти були помічені на супутнику нашої планети Місяця. Уфологи вважають, що супутник Землі фактично є позаземної базою прибульців.

Теоретики змови були приголомшені, коли «астрономи-любителі» помітили те, що, на їх думку, є явним свідченням того, що НЛО ковзає по місячній поверхні.