Павуків бояться не тільки крихкі дівчата, але і надпотужні чоловіки. Хочете знати, чому?

Боязнь павуків вроджена або приходить до нас з досвідом? Від чого вона залежить і як від неї позбутися, розповідається в новому відео.

Оцініть цікаве відео:

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що австралієць Марк Феннелл виявив, що в його будинку поселився величезний павук.

Популярні новини зараз

Андрій Джеджула проговорився, чим займається після розлучення з дружиною : "Всіх без розбору"

Олександр Пікалов з "Квартал 95" розповів про "втечу" після народження сина: "Сів у автобус і поїхав"

Новий "колумбайн" в Росії: стрілок заблокувався в університеті, є загиблі і поранені

У коротких шортах і облягаючій майці: MamaRika порадувала шанувальників ідеальною фігурою після пологів

Показати ще

Він опублікував фотографію павука в твіттері, і в коментарях відразу почався колективний напад арахнофобії. Павук розміром з невелику кішку якимось чином проліз в будинок і мирно влаштувався на стіні, ніби очікуючи, поки хтось його погодує. Поруч з ним сховався павучок поменше, розміром з долоню.

При цьому діти Феннелла виявили дивовижну байдужість, не втік з дому в ту ж саму секунду, коли ця парочка потрапила їм на очі. Можливо, вони просто перестали боятися павуків, помилувавшись на павукові лапки.

Такий вид павуків називають мисливцями. При цьому вони досить корисні для будинку, оскільки ефективно справляються з тарганами і іншою живністю. Ще вони відомі своєю наполегливістю: якщо подібний павук зчепиться з потенційною жертвою, при спробах відчепити його він може бути агресивним. Після павуків стало двоє. Реакція користувачів мережі на таку живність була передбачувана.