Камера нічного спостереження зафіксувала дивне містичне явище, відео відразу рознеслося по соціальним мережам.

Уфологи заявили, що білий фантом міг бути як прибульцем, так і навіть справжнім привидом.

Містичне відео було відправлено в MUFON (Mutual UFO Network), де уфологи зможуть точно визначити природу примарного літаючого об'єкта.

В перші моменти відео ймовірний злий дух був помічений на землі, а потім він піднімався на небо найзагадковішим чином.

Пізніше опублікували відео на каналі YouTube "UFOmania", де воно вже зібрало понад 6 900 переглядів. Фахівці з духів і привидів почали стверджувати, що це може бути переконливим доказом існування душі.

Популярні новини зараз

Яке літо, така і мода: харків'янка розгулювала по метро в одній рваній штанині

Закоханий Дантес розтанув перед Дорофєєвою в міні-бікіні: "Рецепт кайфового дня"

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Показати ще

Однак теоретики змови вважають, що об'єкт, показаний на відео, може бути НЛО, який виходив з більш глибокого простору. Дана теорія стверджує, що інопланетяни мають дуже просунуті технології, щоб залишатися невидимими і щоб при необхідності вони могли навіть змінювати форму.

Нагадаємо, вчені з Китаю змогли пояснити сигнали, які приходять на нашу планету з далекого космосу.

Відомо, що одна з існуючих гіпотез припускає, що це явище пов'язане з діяльністю інопланетних цивілізацій. На думку китайських астрофізиків, спалахи пов'язані з утворенням кори на "дивних" зірках. Про це пишуть китайські галузеві видання.

Дослідники вважають, що джерелом загадкових сигналів стає особливий тип нейтронних зірок — дивні зірки. У надрах цих об'єктів утворюється кварковый "суп", що складається з трьох різновидів кварків, включаючи дивні кварки. Ця матерія знаходиться в найнижчому енергетичному стані, що робить її стабільною.

Відповідно до теоретичної моделі, в ній іноді утворюється звичайна адрона матерія (складається з нейтронів), яка витісняється з зірки і утворює кору на її поверхні. Кора з часом стає все важче, і в якийсь момент часу руйнується.

Як повідомляв портал "Знай.uа", в Мережі з'явилося відео, на якому зображений дивний літальний апарат на кордоні Росії і Фінляндії. Оригінальний корабель інопланетян зняли на камеру і виклали ролик на YouTube. Матеріал зацікавив рядових користувачів і уфологів.

На думку дослідників космічного простору, даний матеріал свідчить про наявність прибульців, які стежать за жителями Землі.