НЛО часто з'являються в зовсім неочікуваному місці. Випадково на камеру потрапив невідомий об’єкт, який піднявся просто з Балтійського моря та зник високо в хмарах.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Цього разу "літаюча тарілка" вирішила з'явитися максимально ефектно, під час грози.

Житель латвійського міста Саулкрасте 5 травня опублікував відео з грозою над Балтійським морем. Якщо придивитися, то стане видно, як непізнаний об'єкт вилетів з моря і злетів у небо. До речі, загадкове пригода автор зауважив тільки вдома, переглядаючи матеріал.

Популярні новини зараз
На українців чекають великі зміни у банках: кредитні ліміти та відмови у позиці Добре, що зима закінчується: багато українців відчують подорожчання газу Українцям обіцяють виплатити по $1050: які умови та на що можна витратити Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить
Показати ще

Чоловік упевнений, що мова йде саме про НЛО, а не про птаха або Дронов, судячи з траєкторії польоту.

Очевидець з вікна помітив НЛО

Житель Смоленська (Росія) випадково побачив з вікна своєї квартири неопізнаний літальний об’єкт, який вдалося зафільмувати на камеру.

Як пишуть російські ЗМІ, на кадрах, які чоловік опублікував в Мережі, відображений об'єкт, що світився. Він завис над багатоповерхівками.

Мандрівник у часі розповів, коли ми побачимо позаземних гостей

Чоловік з майбутнього, який назвався Романом, повідомив, що прибув з 2030 року. За його словами, прибульці вже в дорозі і скоро досягнуть нашої планети з масивної ескадрильєю. Варто зазначити, що чоловік захотів залишитися інкогніто.

Нові знімки НЛО облетіли весь світ

Непізнані літаючі об'єкти знову нагадали про себе, виникнувши в повітряному просторі. На цей раз цікаві матеріали у вигляді фотографій із загадковим явищем у небі громадськості надав житель Шотландії. Фотограф знімав краєвиди і під час перегляду вдома фото помітив у кадрах щось дивне.

Для уфологів ці кадри стали справжньою знахідкою.

Що цікаво, останнім часом дивні літаючі об'єкти все частіше стали з'являтися не тільки в Сполучених Штатах Америки, але і в Росії. Кілька днів тому у кадр потрапили два загадкових світіння, які дали знати про себе в повітряному просторі.

"Літаючі тарілки" виникли прямо над закритим ядерним центром. У скептиків тоді склалося враження, що насправді мова йде про шматочки смуг, що залишаються під час польотів літаками.

Дивіться: Як НЛО виринає з морських хвиль

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", жителі США помітили в небі загадковий об’єкт, який був схожий на янгола. У соцмережах користувачі почали сперечатися, стверджуючи, що в небі зафіксували не НЛО, а ангела.