Непізнані літаючі об'єкти знову нагадали про себе, виникнувши в повітряному просторі. На цей раз цікаві матеріали у вигляді фотографій із загадковим явищем у небі громадськості надав житель Шотландії. Про це повідомляють ЗМІ.

Фотограф абсолютно випадково зняв незвичайне тіло. Фотографії, що є справою рук цієї людини, стали справжньою знахідкою для представників уфологічних організацій, перевіряючих зараз їх на справжність, сильно налякали користувачів соціальних мереж.

Кадри в цей момент дуже популярні в Інтернеті, оскільки "літаючу тарілку" на них видно чітко.

Знімок з місця

Популярні новини зараз

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

За відмову вакцинуватися - штраф: юристи назвали українцям головні ризики

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Показати ще

Як розповів 49-річний Дугі МакДугалл, із непізнаним об'єктом йому довелося зіткнутися під час перевірки своїх фото. Шотландець зобразив кілька непоганих природних красот, але ніяк не міг очікувати, що на знімках виявиться і незрозумілий апарат.

Аномальне явище з'явилося біля згустку сонячного світла. Сам Дугі не вважає себе скептиком і припускає, що ми в цьому світі не одні, у зв'язку з чим схильний вважати побачене саме новим вторгненням прибульців у простір людей.

При цьому йому хочеться мислити тверезо, однак, як зазначив фотограф, у світі вже надто багато доказів існування інопланетного життя. МакДугалл додав, що вірити в усе це - право кожного, але важко не вірити, коли ти сам бачив щось подібне.

Що цікаво, останнім часом дивні літаючі об'єкти все частіше стали з'являтися не тільки в Сполучених Штатах Америки, але і в Росії. Кілька днів тому у кадр потрапили два загадкових світіння, які дали знати про себе в повітряному просторі.

"Літаючі тарілки" виникли прямо над закритим ядерним центром. У скептиків тоді склалося враження, що насправді мова йде про шматочки смуг, що залишаються під час польотів літаками.

Тільки така точка зору слабенька, враховуючи закон, згідно з яким над закритими містами, яким і вважається Новоуральськ, літакам бути суворо заборонено. Трохи раніше непізнаний літаючий об'єкт бачили в Єкатеринбурзі РФ.

Дивіться сюжет про НЛО

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", зруйнований танк на Місяці поставив учених у глухий кут.