В одному з штатів Австралії давно помітили незвичайну надмірну активність невпізнаних об'єктів. Цю частину країни навіть назвали "гарячою точкою" для НЛО. У четвер, 10 травня, там знову був помічений дивний об'єкт в небі.

У маленькому містечку Мариба на плато Атертон в штаті Квінсленд близько 9 вечора місцеві жителі могли спостерігати незвичайний об'єкт в небі. Яскраве світіння одна з жінок, яка була в той момент біля шосе, спочатку сприйняла за якийсь спалах або повітряну кулю. Але її версії були практично відразу розвіяні.

НЛО почало різко рухатися і прискорюватися, а потім підніматися вгору, йшло в бік і опускалося вниз. Жінка зізналася, що раніше ніколи такого не спостерігала.

Популярні новини зараз
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Показати ще

Багато місцеві жителі вважали яскравий куля черговим доказом того, що Тропічний Північний Квінсленд дійсно є "гарячою точкою" для НЛО. Раніше в цій місцевості спостерігалися дивні об'єкти в небі, особливо під час грози, дощу та інших погодних явищ.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" латвійським вченим вдалося зняти на відео високошвидкісний НЛО, який пролітав над морем в сильну грозу. Відеоролик відразу ж став активно набирати популярність на YouTube, викликавши бурю емоцій користувачів мережі.

Фахівцям з паранормальних явищ з Латвії вдалося на території адміністративного центрі Саулкрастского краю зафіксувати на відео інопланетний НЛО, який з шаленою швидкістю промчав уздовж берегової лінії. За словами експертів, НЛО виявили у четвер, 3 травня. Тоді в Латвії проходили сильні грози.

Уфологи стверджують, що саме під час злив і гроз існує велика ймовірність відстежити НЛО. Цілком можливо, що це через маскування. Також раніше експерти неодноразово стверджували, що інопланетні кораблі заряджаються від енергії блискавки, а тому і часто літають в небі під дощем.