Чоловік з майбутнього, який назвався Романом, повідомив, що прибув з 2030 року. За його словами, прибульці вже в дорозі і скоро досягнуть нашої планети з масивної ескадрильєю. Варто зазначити, що чоловік захотів залишитися інкогніто.

Роман додав, що прибульці вже живуть на Землі поруч з людьми, готуючи сприятливий грунт для вторгнення, але це зберігається в таємниці, завдяки добре спланованій маскування.

Його опис істот з інших планет знаходиться, загалом-то, в рамках того, як уявляють це більшість жителів Землі: тонкі довгі кінцівки, великі голови, очі овальної форми. Сам чоловік визнає, що сказане ним нагадує якийсь фантастичний фільм, в реальність чого повірити дуже складно, тим не менш він вірний собі і не збирається відступати від того, що бачив власними очима.

Популярні новини зараз
Данила Гетманцева ткнули носом у гірку правду про автівки, за які українці платять божевільне мито: "Це автохлам" Черговий конфуз росіян на прощанні з окупантами, які "повернулися": "Помер за станом здоров'я" Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Але одне питання особливо хвилює людство: з ворожими чи намірами збираються інопланетяни прибути на Землю? Роман відповів, що в якійсь мірі так і немає. Однак, його слова не підтверджені абсолютно нічим, і варто сподіватися тільки на краще і вірити його словам.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в Мережі з'явилося відео, на якому зображений дивний літальний апарат на кордоні Росії і Фінляндії.

Ролик з НЛО виклали на YouTube. Матеріал зацікавив рядових користувачів і уфологів.

Оригінальний корабель інопланетян на фінсько-російському кордоні зняли на камеру. На думку дослідників космічного простору, даний ролик свідчить про наявність прибульців, які стежать за жителями Землі. На відео помітно, як яскравий об'єкт летить по небу, залишаючи після себе довгий шлейф. Автор ролика каже, що знятий на камеру НЛО не схожий на звичайний лайнер.

У російських і фінляндський виданнях не повідомлялося про випробування військових літаків або про дивні літальні апарати на кордоні. Оригінальний корабель прибульців відобразили пересічні громадяни. Деякі юзери здивувалися формі НЛО. На їх думку, можливо, представники позаземних цивілізацій розробили новий вид літальних апаратів.