Жителі Сполучених Штатів Америки розповіли уфологам про підозрілий об'єкт, який днями побачили в небі. У соцмережах користувачі почали сперечатися, стверджуючи, що в небі зафіксували не НЛО а ангела.

За словами очевидців в окрузі Джексон, американського штату Міннесота, а небі несподівано з'явився загадковий світлий об'єкт. Люди заявили, що стали свідками польоту ангела. Однак в соціальних мережах користувачі почали говорити про НЛО дивної форми.Метеоролог WBBJ Storm Team Weather Мое Шамелл не вірить в існування НЛО і ангелів, тому знаходь наукове пояснення незвичайного явища.

"Це може бути блискавичним спрайтом, тому що на півночі Джексона були грози. Блискавка вдаряє по землі, і відбувається спрайт, який піднімається в небо і швидко розчиняється", - каже метеоролог.

Пару днів тому жителі американського штату Колорадо заявили, що спостерігали в небі інопланетний об'єкт. За словами свідків, літаючий апарат був схожий на чорний "алмазний" НЛО.

Загадковий об'єкт в небі на території міста Вестмінстер появився 10 травня. Місцеві жителі розповіли, що спостерігали на висоті приблизно 600 метрів чорний алмазний корпус, який візуально виглядав, як надутий мішок для сміття.

Популярні новини зараз

Відкинутий Златою Огнєвіч Тарапата готує "компромат" після участі в "Холостячці": "Є що сказати"

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

Люди не розгубилися і зняли на відео НЛО, яке опублікували на Youtube. Уфологи були вражені відповідним відео і взяли його для детального вивчення.

Як повідомляв портал "Знай.ua", названо 5 ознак, за якими можна розпізнати НЛО.

Колишеій керівник секретної служби Пентагону розповів про те, що за свою кар'єру бачив чимало загадкових об'єктів інопланетного походження. Тепер експерт не став приховувати цю інформацію і назвав 5 ознак, які допоможуть відрізнити справжніх НЛО від інших об'єктів.

За його словами, НЛО не використовують аеродинаміку або тягу, щоб залишатися у повітрі. По-друге, вони дуже маневрені, як жоден людський літаючий пристрій. По-третє, НЛО літають без звуку. Четверта ознака - практично ніколи не вдається розглянути форму об'єкта в небі. П'ята ознака - кораблі гуманоїдів можуть несподівано злітати і миттєво на швидкості зупиняти рух.