Існує ряд симптомів, які допоможуть визначити, що ваше серце потребує медичної допомоги

Аритмія

Аритмія серця – патологічний стан, при якому відбуваються порушення частоти, ритмічності і послідовності збудження і скорочення серця. Аритмія – будь-який ритм серця, що відрізняється від нормального. Якщо ви помічаєте, що пульс частенько прискорюється або сповільнюється, це може говорити про серцеві захворювання.

Апное

Популярні новини зараз

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

Яких сум чекати в платіжках: Шмигаль назвав граничний "максимум" ціни на тепло і гарячу воду   

Ексчоловік Ані Лорак Мурат Налчаджіоглу одружується, поки колишня святкує 7 річницю: як виглядає його наречена

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Показати ще

Апное – це зупинка дихання уві сні. Зокрема, це стан може спостерігатися при збіднінні крові вуглекислотою, викликаний надмірною вентиляцією легень (наприклад, після посиленого штучного або довільного дихання). Якщо воно з'явилося нещодавно, варто звернутися до лікаря, адже з-за апное мозок та серце не отримують достатню кількість кисню.

Набряки рук і ніг

Ноги можуть опухати після вживання великої кількості солі. Але коли ноги і ступні набрякають постійно, це може свідчити про затримку рідини в організмі, викликаної серцевою недостатністю або погіршенням стану артерій. Поспішіть звернутися до лікаря.

Задишка

При будь-якому відхиленні від норми, почастішання випадків задишки і нестачі повітря, необхідно звернутися до лікаря.

Зниження лібідо

Зниження лібідо може бути викликано безліччю інших причин, але проблеми з серцем – одна з них. Особливо варто звернути увагу, якщо зниження лібідо супроводжується іншими перерахованими симптомами.

Синдром розбитого серця

Або його друга назва – кардіоміопатія такоцубо. При ньому людина відчуває таку ж біль, як при інфаркті, після сильного емоційного потрясіння, але це тимчасовий розлад серця, яке трапляється й у здорових людей. Він, на щастя, піддається лікуванню.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв про популярні продукти, які вб'ють ваше серце. Група дослідників опублікувала в журналі Time топ-10 продуктів, які завдають найбільшої шкоди серцево-судинній системі.