Портал "Знай.uа" зібрав п'ять причин завести собаку. Між собаками про кішками ведеться вічна війна, однак сьогодні ми поговоримо про одну з сторін як про домашнього вихованця.

1. Дітки, які ростуть з собаками, менше схильні до алергій і не страждають від екземи шкіри. У той час як коти можуть провокувати ці захворювання.

2. Для всіх людей, у кого є проблеми з тиском, спілкування з собаками необхідно. Розмовляючи і ласкаясь з псом, ти стабілізуєш роботу серцево-судинної системи і тримаєш в нормі кров'яний тиск.

Популярні новини зараз
ЗМІ повідомили, що володимир путін впав зі сходів, але охорона вчасно встигла: "Зазнає серйозних проблем..." Як швидко знизити вологість у домівці взимку, щоб уникнути появи цвілі: дієві методи Платити за тепло та гарячу воду доведеться більше: у кого і коли суми у платіжках зростуть майже на 40% Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала"
Показати ще

3. Собака-поводир і собака-доглядальниця - поширені явища. Чуйність і сметливость цих тварин разюча, вони незамінні в якості друзів і помічників для людей з обмеженими можливостями.

4. Діти, у яких є собака, менше хворіють, а, значить - менше пропускають школу.

5. Собаки завжди охороняють свій будинок і господарів, їх невсипуща чергування не знає відпочинку і сну. Ти можеш бути спокійним за себе і своїх рідних, якщо у тебе є собака відповідної породи.

Раніше портал "Знай.uа" розповів про топ-5 міфів про пиво.