Синдром деперсоналізації – це коли людям світ видається нереальним, вони є нездатними до почуттів.

Вони бачать його ніби в тумані — чи навіть у 2D, пише "ВВС".

Вважається, що цей розлад має одна людина зі 100, він не менш поширений, ніж інші стани, такі як обсесивно-компульсивний розлад (ОКР) та шизофренія. Офіційна медицина визнала його існування багато десятиліть тому. Але експерти попереджають, що підготовка сімейних лікарів не передбачає знань про нього.

"Ти точно знаєш, що ці стосунки дуже цінні для тебе, але не можеш усвідомити їхню глибину. Ти знаєш, що любиш своїх рідних, але це якесь сухе академічне знання. По-справжньому ти цього не відчуваєш", - розповіла актриса Сара.

У неї було три періоди загострення цього хронічного захворювання. Перший почався, коли вона готувалася до іспитів.

Популярні новини зараз
17-річних українців терміново кличуть в ТЦК: що на них чекає Українці можуть отримувати щомісяця 2361 грн: що для цього потрібно Нацбанк виводить з обігу частину грошей: що потрібно знати українцям Українцям пропонують нову фінансову допомогу: гроші виплатять одразу
Показати ще

Цей стан характеризується відчуттям відчуженості від довколишнього світу і власного тіла. Вважається, що він спрацьовує як захисний механізм — вимикає реальність, щоб допомогти людям впоратися зі стресом у періоди сильного занепокоєння чи переживання психічної травми. Також його може "запустити" вживання наркотиків, зокрема канабісу.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", перша жінка-космонавт з Великої Британії Хелен Шарман вважає, що під час колонізації Марсу інтимні стосунки між чоловіками та жінками можуть негативно вплинути на місію.