Розкрита таємниця самогубств китів

поділитись
Виявляється, від китів не залежить напрямок руху

Випадки "самогубства" китів, які викидаються на берег є відомим явищем, однак ніхто не може назвати точну причину. У новій роботі німецьких вчених китові самогубства пояснюються активністю Сонця.

 

Дослідники звернулися до недавнього випадку загибелі відразу 29 кашалотів, які в січні 2016 р. викинулися на берег Північного моря. У той час на Сонці була зареєстрована ціла серія спалахів інтенсивністю М1 і вище.

 

 

Відомо, що китоподібні, як і багато інші морські тварини, багато в чому покладаються на геомагнітне поле для навігації в океані. Тому, при великому сплеску сонлечной енергії, кашалоти просто рухаються в неправильному напрямку, випливаючи на мілководді.

 

“Кашалоти – дуже великі тварини, що мешкають у відкритому океані, так що якщо вони і заплутаються, то можуть плисти в невірному напрямку днями, а потім просто скорегувати курс, – говорить учасник дослідження Клаус Ванселов. – Але в морі між Шотландією і Норвегією досить проплисти трохи, і буде вже пізно – вони в пастці".

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що знайдені витоки шлюбної еміграції.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, днк, дослідження
Вибір редакції, Суспільство
23.04.2018
Усіх небайдужих просять про допомогу його родині
0
0
12:52 23.04.2018
Головним завданням Патріархату залишається, обговорити та скоординувати дії щодо даної проблеми з іншими церквами в Україні
0
0
09:08 23.04.2018