Південна Каліфорнія сильно схильна сейсмічної активності, заявили геологи Сполучених Штатів.

Вина тому — кілька розломів, які утворилися під округом.

Жителів Міста ангела і біля лежачих територій може добре затрясти з приблизною силою сім балів за шкалою Ріхтера. Під загрозою Санта Моніка, Калвер-Сіті, Західний Голлівуд, Беверлі Хіллс, Вальєхо і деякі інші райони.

Варто зазначити, що наявність роз'єму ні для кого не стало відкриттям, однак раніше вчені й гадки не мали, що його розміри можуть бути настільки великі.

Популярні новини зараз

"МастерШеф. Професіонали-3 " випуск 5: хто не впорався з коктейлем та покинув проект

Пішов з життя зірка відомого реаліті-шоу: члени його сім'ї вмирали рано

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Радує лише те, що перераховані вище населені пункти трясе не так часто, як, наприклад, Сан-Андреас. Так, землетрусу в Санта-Моніці останній раз були приблизно 2000 років тому, а в Голлівуді — 7000 років.

Раніше повідомлялося, що в штаті Кінтана-Роо (Мексика) дослідниками була знайдена найбільша в світі затоплена печера, загальна протяжність якої складає 347 км. Автори відкриття вважають, що це - важлива археологічна знахідка, яка може розкрити таємниці стародавньої цивілізації майя.

Відкриття зроблено в рамках проекту Gran Acuifero Maya. Групі дослідників вдалося виявити, що дві великі печерні системи — Сак-Актун і Дос Охос з'єднані між собою. Зв'язок цю шукали чотирнадцять років. Печери розташовані в околицях міста Тулум на півострові Юкатан.

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, що джунглі приховували печеру творця биткоина.