На одному з головних російських телеканалів вийшов випуск передачі "Найбільш шокуючі гіпотези" під назвою "А Земля-то пласка". Випуск був присвячений теорії про те, що насправді Земля пласка, а всі фотографії круглої планети - це фальшивка. Щодо космічних агентств, то вони займаються пропагандою "теорії про круглої Землі" заради того, щоб освоювати бюджети.

Російські "вчені" завзято викрили всесвітню змову про круглу планету. Такими "експертами" виступили кандидат технічних наук Павло Свиридов, популяризатор науки Андрій Бухарін і археолог Вадим Шегалов. Прихильники плоскої землі переконані, що всі космічні польоти відбуваються в навколоземному просторі, а всі фотографії - це комбіновані зйомки. За їх словами, якби літак летів по круглої землі, пілот мав би регулярно опускати ніс.

У свою чергу, Бухарін додав, що якщо Земля куля, то Чикаго не можна було б побачити, а місто видно з іншого боку озера. Викривлення горизонту виходить на кадрах з орбіти, тому що космонавти використовують об'єктив "риб'яче око", а NASA спеціально не хоче розгорнути телескоп Хаббл і показати землю в прямому ефірі.

Шегалов стверджує, що зйомки астронавтів в невагомості зняті за допомогою комп'ютерної графіки. Мета всієї фікції - імітувати бурхливу діяльність космічних агентств, щоб отримувати трильйони доларів в рік.

Герої програми наполягають, що плоска Земля була на всіх стародавніх картах, а про те, що Земля накрита небесної твердю, говорилося ще в Біблії.