Міжнародна група вчених з Британського університету провела серію досліджень, в результаті яких дійшла висновку, що в майбутньому на планеті зовсім не залишиться чоловіків.Про результати дослідження учасники проекту написали в періодичному виданні університету. Так, в науковій роботі йдеться, що за декілька мільйонів років зникне Y-хромосома, яка визначає розвиток статевих органів у чоловіків. Чоловіча хромосома містить гени, які не є необхідними для життя. Зокрема, ген SRY, який визначає розвиток організму за чоловічим типом. Y-хромосомна ДНК за всю історію життя на Землі виродилася, і цей процес триватиме як мінімум ще 4,6 мільйона років.

За оцінками дослідників, цей процес неминуче протікатиме при погіршенні фертильності (здатності виробляти потомство). При цьому виродження Y-хромосоми не означає, що чоловіки повністю зникнуть. Ген SRY може переміститися на іншу хромосому.

У чому різниця між жіночим і чоловічим мозком

Популярні новини зараз

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Потап розповів про стосунки з красунею-тещею: "Сумую за твоїм борщем"

Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям

Григорій Чапкіс підрахував статки молодшої на 50 років дружини: "Багатша за мене!"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про хвороби, яка способу роками вбивати людину, поки він і не здогадується про це.