Науковці канадського Центру наркології і психічного здоров'я при Університеті Торонто дослідили, що довга депресія спричиняє зміни у мозку.
Зараз механізми лікування клінічної депресії айже однакові, незалежно від того, чи булла вона у пацієнта короткий чи довгий проміжок часу. Науковці поставили під сумнів такий підхід. Про це пише ресурс Телеграф.

Результати експериментів вони опублікували в журналі The Lancet Psychiatry.

Використовуючи позитронно-емісійну томографію вчені вивчали мозок 25 осіб з більш ніж 10-річної депресією, 25 - з менш ніж 10 роками хвороби, і останню контрольну групи з 30 осіб, у яких депресії нема взагалі.

Вдалося встановити, що, в порівнянні з тими, хто хворів на депресію менше 10 років, люди, які мали такий діагноз вже більше 10 років, мали приблизно на 30 відсотків вищий рівень транслокаторного білка - біомаркера запалення головного мозку, що виділяється імунними клітинами.

Як повідомляв портал "Знай.ua" користувачі соцмереж показали як виглядає депресія.

Популярні новини зараз
Українцям відключатимуть електроенергію: кому доведеться жити при свічках Мобілізують обмежено придатних та чоловіків за 50: куди направлять Що загрожує українцям, якщо не забрати повістку з пошти: у ТЦК озвучили перелік наслідків Українкам дозволили перейти на пенсії своїх чоловіків: названо дві важливі умови
Показати ще