Більшість дослідників упевнені, що нашу планету відвідували представники позаземних цивілізації, які залишили на Землі дещо, що про них нагадує. Так вчені до кінця не можуть пояснити походження багатьох речей, які знаходять у різних куточках земної кулі.

Ті речі, які знайшли як на землі, так і під водою вражають своєю незвичайністю та містикою. Пропонуємо переглянути найбільш незвичайні.

Зубчасте колесо

У Владивостоку був знайдений об'єкт, зовні схожий на зубчасте колесо. Він був міцно упаяний в величезний шматок вугілля. Людина, який знайшов знахідку, не задовольнився поясненнями, які прийшли йому в голову, і вирішив показати артефакт вченим. Ті в свою чергу з'ясували, що колесо складається практично на сто відсотків з алюмінію і що йому приблизно 300 мільйонів років.

Популярні новини зараз

Дружина Нетаньяху влаштувала "дебош" у літаку по дорозі в Київ: подробиці

Зупинилося серце легендарного артиста: його пісні назавжди залишаться у серцях мільйонів

Головне за ніч: "сімейний закон" Зеленського, ласий шматок Порошенка, НП у Карпатах та безквитковий транспорт в Україні

Молода матуся народжує як конвеєр, чітко за місяць: світ в шоці від феноменального явища, фото

Показати ще

Справа у тому, що такий сплав можна було отримати лише штучним способом, а вперше такі експерименти провели у 9 столітті.

Пожежа та загадкова сфера

У сім'ї Бетц пожежа одного разу знищив близько 88 акрів лісу. Досліджуючи наслідки катастрофи, вони натрапили на дивний предмет у вигляді сфери з абсолютно гладкою поверхнею і дивним зображенням трикутника. Діаметр сфери - близько 20 см.

Люди прийняли це за якийсь супутник чи апарат NASA.

Через два тижні, як знайдений предмет забрали додому, син сімейної пари, що знайшла сферу, грав на гітарі. Раптово цей артефакт почав реагувати на музику, видаючи дивний пульсуючий звук і резонанс, від якого в жах приходила собака Бетц.

Старовинні літаки

Інки та інші доколумбівські племена залишили після себе цілий ряд цікавих штучок, функції яких не можуть зрозуміти вчені і сьогодні. Найдивніші з них називають древніми літаками. Це невеликі золоті предмети, що нагадують фігури тварин. Однак наявність крил та побідних елементів до шасі загнали вчених у глухий кут.

Гобелен

Гобелен, відомий під назвою "Тріумф літа", був створений в Брюгге в 1538 році. Зараз він знаходиться в Національному музеї Байеріш. Цей артефакт сумно відомий серед уфологів-теоретиків через те, що на ньому зображено безліч схожих на НЛО об'єктів, що літають в небі.

Метеорити

Дослідники, які вивчали метеорит, що впав на Шрі-Ланці, виявили, що це не просто шматки космічного каменю. За словами вчених, матеріал, з якого вони зроблені, має штучне походження. А сліди водоростей, за висновками аналізу, мають позаземне походження.

Незрозумілі обєкти, які потрапили на камеру

Як повідомляв портал "Знай.ua", позаземні технології прибульців вдалося зняти на камеру.