Ось уже не одну тисячу років люди сперечаються про існування інопланетних істот. В цьому році експерти провели дослідження і представили список археологічних знахідок, які повідомляють про те, що люди контактували з НЛО. Повідомляє VladTime.

Крім всесвітньо відомих пам'яток давнини, таких як Єгипетські піраміди і незвичайні статуї на острові Пасхи, археологи давно виявили неспростовні докази візиту інопланетян на нашу планету.

Одне із найунікальніших і незаперечних доказів вважають незвичайний ієрогліф, який був виявлений в храмі Мережі Абидоса в Єгипті. Дослідники помітили схожість залишених на стіні храму знаків з сучасним вертольотом. Вони вважають, що ієрогліфи були написані або самими прибульцями, або стародавніми людьми, які хотіли відобразити прихід інопланетних гостей.

Наступне, не менш цікаве зображення було виявлено в печері Індії. Наскальні записи нагадують НЛО і з'явилися більше 10 тисяч років тому. На неземне походження малюнка вказує зображене колесо, яке ще не було придумано людиною. Іспанські наскальні малюнки в Валь-Камонике повідомляють про незвичайних астронавтів, голови яких були приховані за шоломами. Останнім фактом, який є незаперечним доказом існування НЛО, вважають саркофаг короля майя Пакаль, на якому зображений незвичайний крилатий малюнок.

Як повідомляв портал "Знай.uа", в підземному містечку Кубер-Педі, що в Австралії, люди вже кілька десятиліть живуть під землею, і це зовсім не сценарій чергового фантастичного блокбастера.

Популярні новини зараз
Головне за 20 травня: посиніння Олі Полякової, "халява" від Lifecell, прощання захисника "Азовсталі" і дискваліфікація Kalush Захисник Маріуполя попрощався з "Азовсталлю" і звернувся до всієї України: "Ну, ось і все. Місце моєї смерті і життя" Kalush після перемоги на "Євробаченні" вдруге підкорив серця українок своїми почуттями до дівчини: "Цей закоханий погляд" Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще

Переживши глобальний катаклізм по одному з апокаліптичних сценаріїв, в більшості випадків, в уявленні фантастів, Земля стане непридатною для життя. Уцілілим після катастрофи людям не залишиться нічого, крім як шукати собі нове житло. Рятуючись від згубних наслідків катаклізму, жителі Землі будуть перебиратися під землю, вибудовуючи під землею цілі міста і держави.