Все в цьому світі має свій початок і кінець. Наша планета і все живе на ній не є винятком. Ми залежні від Сонця і в кінцевому рахунку зобов'язані йому всім. Разом з загасанням цього світила згасне і життя на Землі. Останні спостереження астрофізиків за зірками нашої галактики дозволяють виявити системи, схожі на нашу. І загибель деяких з них дозволяє прорахувати долю, уготовану Сонцю. Як повідомляють російські ЗМІ, Сонце, згідно з таким підрахунками, може згаснути через п'ять мільярдів років.

Наукові співробітники, що займаються питаннями астрономії, виявили велику вмираючу зірку, яка схожа на Сонце. З'ясувалося, що вона розташована поруч із сузір'ям Журавля на відстані близько 530 світлових років від нашої системи. Вчені розповіли, що зірка своїм зовнішнім виглядом схожа на Сонце. Навколо неї обертаються планети, які відносяться до земної групи.

Астрофізики побоюються того факту, що приблизно через п'ять мільярдів років земне Сонце таким же чином почне згасати. Також відомо, що зірка має назву pi1 Gruis і складається з кількох "комірок" діаметром 120 млн кілометрів. Тільки одна з таких комірок може заповнити собою відстань між Сонцем і Венерою. Фахівці помітили, що температура на виявленій зірці перевищує температуру Сонця, цей факт говорить про те, що навколишні планети є нежилими.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про космічний канібалізм

Популярні новини зараз

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Кума Дзідзьо Оля Цибульська отримала каменем по своїй автівці: "Розбив лобове скло"

Показати ще