Парам, яким не дістає соціального спілкування, корисний спільний перегляд фільмів, серіалів або читання книг, пише The Independent. Часто трапляється, що у людей, які перебувають у романтичних стосунках немає спільних друзів, і сфери інтересів мало перетинаються. У таких випадках тем для обговорень залишається мало. Адже не про роботу ж розмовляти весь час з коханою людиною.

Тут на допомогу закоханим можуть прийти фільми. Вся справа в тому, що спільний перегляд кінострічки створює загальний емоційно значимий досвід. Люди як би вживаються в те, що відбувається на екрані і знайомляться з героями фільмів. Таким чином після перегляду створюється ефект що нагадує переживання від зустрічі з близькими друзями. Подальше обговорення фільму лише підсилює цей ефект.

«Наше дослідження вкотре доводить, що сучасні медіа приносять людям користь, надаючи багатий, психологічно значимий соціальний світ», – говорить провідний автор дослідження, психолог Сара Гомиллион.

Такі висновки були отримані вченими після опитування 260 студентів які знаходились у романтичних стосунках з кимось. Студентів запитували про характер їх стосунків, наявність спільних друзів і медіа-звички.

Популярні новини зараз

Продовження Covid-сертифіката двома способами: у МОЗ дали річну гарантію українцям

У Харкові вшанували пам'ять загиблих в авіакатастрофі АН-26 під Чугуєвом: квіти, сльози і сотні небайдужих

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про те як мережа аналізує наші романтичні стосунки