Висадка робототехніки на Марс відновила інтерес до цієї планеті. Тепер різні країни і приватні компанії заявляють про своїх майбутні марсіанські експедиції. Люксембург навіть почав видавати ліцензії на видобуток марсіанських копалин. Проте одним з основних питань, що хвилюють людство, залишається життя на Марсі. Для підтвердження або спростування можливості її існування вчені намагаються виявити сліди води й інших елементів, необхідних для виникнення життя. Однак, як повідомляють російські ЗМІ, життя може ховатися глибоко під поверхнею Червоної планети.

Вчені зробили припущення, що через невідповідні умови поверхні Червоного Гіганта, все розумне життя, як і життя в принципі, може перебувати на Марсі глибоко під землею. Згідно з даними зафіксованим ще 10 років тому одним з перших марсоходів, вода і гідротермальна активність на поверхні планети є, а це означає, що на ній може бути й життя.

Однак тих самих "марсіан" варто шукати не на поверхні планети, тому що через розрідженість атмосфери на поверхню Марса потрапляє занадто багато радіації. В таких умовах не вижило б жодне розумне життя. Але ось глибоко під землею, можливо, є жива активність і навіть розумна цивілізація. Тому що умови під землею можуть бути значно сприятливіші, а мінеральна порода Марса може фільтрувати верхню радіацію майже на 100%, даючи можливість зародитися життю всередині.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про марсіанську мушлю

Популярні новини зараз

Пенсіонерка подала до суду за те, що її назвали "бабусею": яка була реакція колег

Оля Полякова розповіла, через що кардинально змінила імідж: "У дорослих дівчаток все по-дорослому"

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Показати ще