Експедиція перших людей на Марс все більше перестає бути схожою на наукову фантастику, адже тих людей, які спробують втілити цю ініціативу в реальність з кожним днем стає все більше. Вчені впевнені, що перша людина на Марсі народиться не менш, ніж через 100 років.

Також деякі дослідники відзначають, що незважаючи на те, що багато провідних компаній на всю кричать, ніби подорож можливо вже зараз, це залишається неправдою, адже для успішної експедиції на Червону планету, космічної галузі потрібні більш просунуті технології, на розробку яких може піти від 50 до 100 років. Зірка серед гиків Ілон Маск обіцяє, що не тільки раніше за всіх придумає здатний до транспортування колоністів корабель, але і зможе доставити їх на Червону планету менше, ніж за 3 місяці.

По суті, єдине, що дійсно зупиняє експертів від туристичного польоту в космос - це незахищеність землян. Коли вдасться відшукати спосіб, який захистить людину від згубного впливу космічного простору, то перешкод, які стали б перед вченими і організацією польоту на Марс, просто не залишиться.

Крім цього, необхідно придумати, яким чином створити гравітаційне поле.

Популярні новини зараз

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Головне за 3 грудня: перемога "Шахтаря", фатальний поворот "голодної туси", фінал "Холостячки" і мінімалка в 6700 гривень

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

На 22-му році життя загинула зірка "Гри престолів", цілий рік бився з хворобою

Показати ще

Фахівці досить успішно справляються з подібними труднощами. Приміром, гравітацію можна добувати завдяки силам інерції. В таких умовах поселення на Марсі виникне не менш, ніж через 50 років, а перший чоловік народиться через сотню років.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Пентагон і Маск вирішили посекретинчать.