Незвичайні гуркіт чують люди по всьому світу, але поки ніхто не може пояснити їх походження.

За даними News Corp Australia, з'являються численні повідомлення про звуки таємничого походження, які прокочуються в різних місцях світу – від Колорадо і Алабами до Близького Сходу, Великобританії та Австралії.

Звуки, воістину вражаючі для тих, хто їх чує. Цікавим є той факт, що вчені не можуть знайти наукове пояснення цьому.

Нещодавно таємничий гуркіт був чутний в Алабамі, 20 листопада гуркіт струснув будинки і налякав жителів цілого району. Незабаром після цього в Колорадо були почуті незвичайні звуки, хоча офіційні лиця називають причиною видобуток нафти і газу.

Популярні новини зараз

Юра Шатунов з "Ласкового Мая" приховував від прихильниць дружину і дітей - як виглядає сім'я кумира 90-х

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Показати ще

Серед версій, чому чути ці гучні гуркіт, згадуються подолання літаками звукового бар'єру, падіння метеоритів і деякі інші варіанти, але жодна з версій не підходить, оскільки вони не пояснюють глобальність поширення феномену.

Крім дивних звуків, у Землі є ще одна проблема. Через світлове забруднення, тобто засвічення нічного неба штучними джерелами світла, Земля стає яскравішим. Як з'ясували вчені, з 2012 по 2016 рік площа освітленої поверхні вночі зросла на 2%.

Розширення світлового забруднення також несе ризики для здоров'я людей. З-за неї може зіпсуватися сон людини, а також веде до різних проблем зі здоров'ям.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що астрономи зафиксиорвали сигнали з космосу.