Група вчених проведи дослідження та вияснили, що є причиною виникнення так званого "синдрому хворого будинку".

Про це повідомляє сайт naked-science.

Головними симптомами "хворого прміщення" є різкий головний біль, нудота, запаморочення, утруднене дихання та алергічні напади.

Довший час недуг залишався загадкою для науковців, представники магічної сфери пояснювали ці симптоми поганою енергетикою на наявністю злих духів.

З'ясувалось, що причина синдрому абсолютно реальна і досить банальна.

Популярні новини зараз
За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку Київстар, Vodafone та lifecell: мобільні оператори нададуть безкоштовний зв'язок Продавчині синьо-жовтих стрічок намагалися надурити військового: "Зараз втоплю у тому фонтані" Чекає небезпека: до чого готуватися вже 7 червня
Показати ще

Всі ці неприємні та небезпечні симптоми провокують гриби Penicillium brevicompactum, Aspergillus versicolor і Stachybotrys chartarum, які полюбляють рости у житлових приміщеннях.

Біологи провели експеримент, у якому відтворили умови середньостатистичної квартири, з відповідною вентиляцією та вологістю.

Гриби активно розплодились під шпалерами.

Вчені виявили у повітрі експериментального приміщення велику кількість мікотоксинів, які і отруюють мешканців "хворих будинків".

Як повідомляв портал "Знай.ua", медики знайшли порятунок від смертельного грипу.